COTTON BALLS 10 x Kule świecące Baterie, Lampki

Nowy produkt

Dekoracyjna girlanda kule 6cm LED

Cotton Balls 10 szt. na baterie.

Więcej szczegółów

9,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ciepłe, miękkie światło w kolorowych, bawełnianych kulach... Delikatne światło lampek pozwoli wyciszyć się przed snem i będzie idealnym rozwiązaniem na dodatkowe źródło światła. Girlanda świetlna będzie wspaniałą dekoracją pokoiku Twojego dziecka jak i salonu czy sypialni

Przewód w linii - 10 szt. kolorowych kul z lampkami LED

GIRLANDA ŚWIECĄCA 10 KUL LED

  • STYLOWY DODATEK – girlanda pozwala na swobodne tworzenie przestrzennych, podwieszanych aranżacji, doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym, jako ozdoba ściany, ale też parapetu, stołu itp.
  • ENERGOOSZCZĘDNE – oświetlenie typu LED wymaga niskiego poboru energii.
  • SPECYFIKACJA – średnica kuli 6 cm, odległość między kulami 20 cm, długość zestawu 205 cm, zasilanie 2x bateria AA 1,5V.
  • NATURALNA BAWEŁNA – każda z kul opleciona naturalną nicią bawełnianą.
  • WIELOKOLOROWE – kompozycja kolorów umożliwia dopasowanie do pozostałych elementów wystroju wnętrz.

SPECYFIKACJA

  • kolory kul: niebieski, jasno-niebieski, różowy, biały, kremowy
  • moc: 0,6W
  • zasilanie: 2x bateria AA 1,5V (brak w zestawie)

Energooszczędne oświetlenie typu LED daje szerokie możliwości w zakresie aranżacji i wystroju wnętrz. Świecąca, przenośna, zasilana na baterie girlanda to rozwiązanie, które podkreśli charakter sezonowych dekoracji bądź atmosferę pomieszczeń10 lekkich, kolorowych kul można swobodnie ułożyć na każdej powierzchni lub podwiesić zgodnie z oczekiwaniami dotyczącymi aktualnego wystroju.

Każdy element składa się z jednej kuli wykonanej z tworzywa sztucznego, w której wnętrzu zamontowana jest świecąca dioda. Dekoracyjnego charakteru całości nadaje subtelny oplot z naturalnej, bawełnianej nici. Plastikowa struktura sprawia, że kule LED są lekkie i wytrzymałe, a nitka powoduje, że są także miłe w dotyku. Dzięki temu nie stanowią zagrożenia uszkodzenia nawet najbardziej delikatnych powierzchni mebli lub innych przedmiotów, z którymi mają bezpośredni kontakt.

Wytrzymały, przezroczysty przewód zasilający połączony z małym, przezroczystym pojemnikiem na baterie umożliwia swobodne zwisanie całego zestawu w przypadku wykonania podwieszanych kompozycji. Ponadto elementy zasilające nie odznaczają się nadmiernie na tle powierzchni bądź innych przedmiotów, co pozwala na większą ekspozycję głównych elementów dekoracyjnych. Zestaw świecących, kulistych lampek ma długość , co umożliwia przygotowanie imponujących kompozycji przestrzennych. Średnica każdej z kul to 6cm, dzięki czemu są one wyjątkowo subtelne, ale jednocześnie dobrze widoczne.